ARÇELİK SERVİSİ

Ülkemizin dünyaca ünlü markası olan Arçelik, servis hizmetleri konusunda da üretimini yaptığı ürünlerin kalitesi kadar iddialı davranmaktadır. “Mutluluğunuz için yanınızdayız” sloganıyla servis hizmetlerine yeni bir dinamik katan Arçelik, Yetkili Servisleri aracılığı ile haftanın 7 günü saat 22.00 kadar hizmet vaat ediyor.

Arçelik Yetkili Servisleri aracılığıyla, beyaz eşyadan klimaya, ankastreden elektroniğe her ürün grubu için hizmet vermektedir.  Arçelik Yetkili Servisi’nin hizmetleri içerisinde bilgisayar ürünlerine yerinde servis desteği ve periyodik ürün bakım hizmetleri de yer almaktadır.

Arçelik Servisi  |  ServisNoktası’nda

Evet, Arçelik servisi SevisNoktası’nda… ServisNoktası tüm Arçelik ürünlerinize MOS (Marka Odaklı Servis)  hizmeti sunuyor. MOS nedir bilmiyorsanız tıklayın.

Garantisi bitmiş Arçelik ürünlerinize en doğru servis hizmetini üstelik en uygun fiyatlarla almak her Arçelik kullanıcısının hakkıdır. ServisNoktası çağdaş hizmet yaklaşımını “Yeni Nesil Servis” standartlarıyla perçinlemiş ve marka uzmanı ekipleriyle nitelikli servis hizmetlerinin temelini atmıştır.

Özel Arçelik Servisi ihtiyaçlarında, Arçelik ürünleriniz için özel olarak yetişmiş, ürün grubu ve modeli hakkında gelişmiş teknik bilgiye sahip, Arçelik ürünlerinizin hassasiyetlerine hakim uzmanlar ile cevap verir.

Bu servis anlayışı ile ürünleriniz en doğru müdahale ile hizmet alır. Uzman dokunuşlarıyla sağlanan bu müdahalelere yine teknolojinin sunduğu en iyi imkanlar ile destek verilir. Arçelik markasının üretim teknikleri, donanım özellikleri, çalışmak prensipleri gibi teknik detaylara sahip Arçelik uzmanlarımız, sorunun kaynağına gitmeyi bilir. Kaynağına müdahale edilen sorunların tekrar etme riski ortadan kaldırılır. Bu sayede Arçelik ürünleriniz ilk günkü performansı ile çalışmaya devam eder. Daha uzun süreler hizmet verecek olan ürünleriniz, hem bireysel, hem de toplumsal katma değer sağlar.

Üstelik bu çağdaş ve nitelikli hizmeti hiçbir yerde bulamayacağınız fiyat politikası ile sunar. ServisNoktası’nın Arçelik servisi hizmetlerini tecrübe etmeden ürünlerinizi kaderine ter etmeyiniz. Çağrı merkezimizi haftanın 7 günü 24 saat arayabileceğinizi ise asla unutmayınız.