BEKO SERVİSİ

Beko servis hizmetlerinde bir dünya markasına yaraşır bir tutum sergilemektedir. Ek garanti ile 7 yıla kadar çıkarılan süreler ürünlere olan güvenini göstermektedir. Garanti kapsamındaki ürünlerinize Yetkili Beko servisleri aracılığı ile haftanın tüm günleri, günün her saati destek alabilirsiniz.

Her ne kadar 7 garanti süresindeki beyaz eşyalar buzdolabı, ankastre buzdolabı (tezgah seviyesi ve üstten kapaklı derin dondurucular hariç), fırın, ankastre fırın (mini, midi ve mikrodalga fırınlar hariç), bulaşık makinesi, ankastre bulaşık makinesi, çamaşır ve kurutma makineleri olsa da, her bir ürünün dünya standartlarında bir üretim teknolojisi olduğu bir gerçektir.

Beko servisi kapsamında ücretsiz montaja tabi ürünlerinizin montaj ihtiyaçlarını da karşılayabileceğinizi unutmayınız.

Beko Servisi  |  ServisNoktası’nda

ServisNoktası Beko servisi hizmetlerinde de adından söz ettirmeye, övgüler, teşekkürler almaya devam ediyor. Bu övgü ve teşekkürlere he an layık olabilmek adına MOS uygulamasında Beko servisi kategorisinde mühendislik tadında hizmetler sunar.

Beko ürün gruplarınızın hemen hemen tamamına en kaliteli servis hizmetini sunarak, Beko tüketicilerinin vazgeçilmez özel servis noktası olmayan başaran ekiplerimiz, güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla takdir kazanmaktadır.

Marka Odaklı servis standartlarımızla Beko ürünlerinize en doğru servis hizmetini, çağdaş müdahale yöntemleri dahilinde alabilirsiniz. Her ürünün kendine özgü hikayelerine hassasiyetle müdahale eden ServisNotası, bugün İstanbul, Kocaeli ve Bursa illerimizde kullanıcıların hizmetindedir.

Disiplinli, teknolojik, çağdaş ve marka odaklı Beko servisi hizmetini yine en uygun fiyat garantimiz alabileceğinizi unutmayınız.

Bizimle tanışmak için ilk adımı şimdi atın.