BOSCH SERVİSİ

Yukarıda Bosch markasına ait temel değerleri aktarırken anlamış olmalısınız ki, kaliteyi her yanıyla felsefesi haline getiren bir markanın ürünlerine servis hizmeti vermek te aynı kaliteyi gerektirmektedir.

Bosch servisi hizmetlerinde nitelikli, eğitimli ve bilinçli bir personel yapılanması şarttır. Bosch markası servis ağını kurarken de buna oldukça dikkat etmektedir. Ancak uzun garanti sürelerine sahip ürünler olsalar bile garantisi bitmiş ürünlerin de hala aynı performansta çalışması mümkündür. Özel Bosch Servisi alanındaki bu açığın en büyük temek nedeni ise eğitimli personel eksikliğidir. Bu eksikliğin giderilmesi ve garantisi bitmiş Bosch ürünlerine özel servis hizmeti verilmesinde hak edilen kalite standartlarının sunulması için Servis Noktası’nın marka odaklı servis politikasını inceleyebilirsiniz.

Bosch servisi  |  ServisNoktası’nda

Marka odaklı çalışma prensiplerimizin gereği Bosch markalı kombiler, soğutucular, ve dayanıklı ev aletlerinde nitelikli Bosch Servisi adresi her zaman ServisNoktası olmuştur.

ServisNoktası,  Bosch markalı ürünlere kaliteli servis hizmetini sunarken, markanın hassasiyetlerine dikkat eder. Bosch markalı ürünlerin modeli ne olursa olsun üretim ve kullanım standartlarına tam uyumlu müdahaleyi bilir. Bosch mühendislerinin üretirken düşündükleri servis hizmeti verirken uygular.

Bosch servisi ihtiyaçlarınızda ürün grubunuza uygun uzmanlar ile muhatap olmanız sağlanır. Arızalı ürününüz tamiri esnasında çözümü kalıcı kılacak detaylara hakimdir. Bosch servisi ekiplerimiz muhtemel bir sorun karşısında sadece arızalı alan ile ilgilenmez, sorunun gerçek kaynağını tespit ederek, tekrar etme riskini ortadan kaldırır.

Evinizde yıllardır memnuniyetle kullandığınız Bosch ürünlerine ihtiyaç duyulan bakılmları yaparak, çok daha uzun seneler konforlu bir şekilde kullanımınızı sağlar.

ServisNoktası Bosch ürünleri için sunduğu butik ve profesyonel hizmeti, en uygun fiyat garantisi ile taçlandırarak, tüm kaygılarınıza son verir.

Bosch servisi ihtiyaçlarınızda bizi aramadan müdahale ettirmeyin…