LG SERVİSİ

LG bugün teknoloji üreten bir marka olarak dünyanın dört bir yanında faaliyet gösterirken, hepsi birer teknoloji harikası ürünlerin servis ihtiyaçlarını da bir o kadar önemseyen bir farkındalık oluşturmaktadır. LG Servis noktalarının her ürün modeli için yaygınlaşması adına ciddi yatırımlar yaptığı bir gerçektir.

Ancak söylediğimiz gibi LG ilklerin markasıdır ve hayatımızdaki bir çok teknolojinin mucididir. Durum böyle olunca servis hizmetleri için geliştirilen donanımlı personelin de yetiştirilmesi şarttır. LG servisi bünyesinde hizmet alabileceğiniz mobil iletişim cihazlarından, bilgisayar ürünlerine ve beyaz eşya ürünlerine kadar her dalda eğitimli personel ve her an eğitim alan personel bulundurulması zorunluluğu ortaya çıkmaktadır.

Ülkemizin dört bir yanına yayılmış LG servislerine garanti kapsamı içindeki cihazlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilmeniz en önemli noktalardan biridir. LG, servis anlamında gerekli alt yapı yatırımlarını yapmaya devam etmektedir.

LG servisi  |  ServisNoktası’nda

ServisNoktası, LG ürün grupları içinde beyaz eşya ve televizyon ürünlerine profesyonel servis hizmeti sunan özel bir kuruluştur.

Profesyonel LG servisi anlamında ihtiyaç duyulan tüm imkanlara sahip olan ServisNoktası, ilklerin markası olan LG ürünlerine en iyi hizmeti verebilmek için uzman bir kadroya sahiptir.

Marka odaklı servis anlayışının bir parçası olarak LG televizyon, LG beyaz eşya ve LG klima servisi için marka uzmanı bir ekiple çalışan ServisNoktası, markanın üretim metotlarına tam hakim bir yaklaşımla en doğru LG servisi hizmetini sunar.

Çağdaş tasarımları kadar, kaliteli malzemesiyle de cazibesini artıran LG ürünlerini, garantisi bitmiş olsa bile uzun yıllar kullanabileceğinizi asla unutmayınız. Gerekli olan tek şey doğru müdahale ve kaliteli LG servisi almış olmanızdır.

Zaman içinde kullanıcı kaynaklı ya da elektronik yorgunluk sonucu oluşan arızalarda doğru bir LG servis hizmeti sahip olduğunuz ürünü çok daha uzun süreler kullanmanızı sağlar.

ServisNoktası, özellikle LG klimalarınıza yaptığı profesyonel bakım hizmeti ile daha sağlıklı ve ilk günkü veriminde çalışan bir ürün vaat eder. Arıza risklerini gözden geçiren ServisNoktası, erken müdahale ve uygun bakım yöntemi ile LG klima servisi ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırmayı hedefler.

Her biri birer teknoloji harikası olan ürünlerinizi ServisNoktası’nın marka uzmanı teknisyenlerine emanet ederek, hem en doğru hizmeti almış olacak, hem de en uygun fiyat garantimiz ile bütçenize katkı sağlayacaksınız.

Bizimle tanışmak için ilk adımı şimdi atın.