PROFİLO SERVİSİ

Profilo, tüm yaygın markalar gibi, satış sonrası hizmetlerini, satış cazibesi olarak kullanan vizyoner bir firmadır. Bugün ülkenin dört bir yanına dağılmış Profilo Yetkili Servisleri, ilk montaj ve ürün kullanımı konusunda bilgilendirme hizmetleri ile haftanın 7 günü 24 saat hizmet verirler.

Profilo istatistiklerine göre yılda 500.000 adet ürüne ilk montaj hizmeti verilmektedir. Bununla birlikte, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası eve bırakma, aksesuar taleplerinin eve teslimatı gibi ayrıcalık hizmetlerin sunulması konusunda da müşteri memnuniyeti kazanmayı başarmıştır.

Profilo Yetkili Servislerinin, ilk montaj hizmetinden bakım onarım hizmetine kadar birçok detayı büyük bir müşteri memnuniyeti ile yerine getirdiği bağımsız araştırma şirketlerince tescillenmiştir.

Profilo Servisi  |  ServisNoktası’nda

ServisNoktası, Profilo dayanıklı ev aletlerinize çağdaş, profesyonel ve nitelikli özel servis hizmeti alabileceğiniz noktadır. Garanti süresi dolmuş tüm Profilo ürünleriniz, en doğru hizmeti alması için Profilo ürünlerine hakim uzmanlar gerekir. ServisNoktası, Profilo Sevisi hizmetlerinde bu yaklaşımla hizmet verir.

Özellikle Porfilo klima servisi konusunda %99 müşteri memnuniyeti sonuçlarına sahip ekiplerimiz, Profilo servisi departmanımız altında,  beyaz eşya, ankastre cihazlar ve küçük ev aletlerine kadar geniş bir yelpazede yetişmiş teknisyen barındıran ServisNoktası, bilinçli ve profesyonel servis hizmetinin tüm kriterlerini temsil eder.

Sahip olduğunuz Profilo ürünlerini garantisi bitmiş olsa dahi, daha çok uzun yıllar kullanabileceğinizi unutmayın. Profilo dayanıklı ürünler üretirken bunu sağlayacak tüm gereklilikleri düşünmüştür. Kurumsal satış politikaları gereği sınırlı garanti şartları ile sunulan ürünler, doğru müdahale ve bakım ile garanti sürelerinden çok daha uzu süreler kullanıma müsait yapıdadır.

İşte ServisNoktası’nın bu anlamda sunduğu Marka Odaklı Servis hizmeti sayesinde, hem ülke ekonomisine, hem aile bütçesine ciddi katkılar sağlanmaktadır. Profilo Servisi hizmetlerimizde de bu vizyon ve sorumlulukla hareket eden firmamız, uyguladığı fiyat politikası ile tüketicilerin tüm kaygılarını ortadan kaldırmaktadır.

Profilo ürünleri konusundaki servis ihtiyaçlarınızda ServisNoktası’nın “Yeni Nesil Servis” standartları ve en uygun fiyat politikası ile tanışın.