Yeni Nesil Servis Hizmeti Nedir?

yeni nesil servis

ServisNoktası, özel servis sektöründeki önemli bir açığı kapatmak üzerine projelendirilmiştir. Günümüzde özel servis sektöründeki standartları olmayan uygulamalar, garantisi bitmiş bir çok ev ürününe yanlış müdahaleler yüzünden işlevini gerektiği gibi yerine getirememesine neden olmaktadır. Oysa her biri teknolojik imkanlarla donatılmış bu ürünler, doğru müdahalelerle çok daha uzun ömürlü olabilmekte, beklenen hizmeti, ilk günkü performansı ile sunabilmektedir.

Ehil olmayan ellere teslim edilerek adeta kaderine mahkum edilen ürünler ne yazık ki kısa süre içinde kullanılmaz hale gelmektedir.

ServisNoktası bu açığı ortadan kaldırmak üzerine başlattığı profesyonel servis hizmetleri projesinde garantisi bitmiş tüm ürünlerinize doğru müdahaleler ve ekonomik imkanlarla, üretim standartlarında hizmet vermelerini sağlamaktadır.

Bu sayede daha uzun süre hizmetinizde olan ürünleriniz hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.

ServisNoktası vaat ettiği bu hizmetleri sunabilmek için yıllardır büyük çalışmalar yürütmektedir. Bugün piyasada en çok tercih edilen ürünlere özel marka uzmanı, eğitimli teknisyenleri ile adından söz ettiren ServisNoktası, bilimsel müdahale yöntemleri ve ekonomik çözüm fırsatları ile de amaca uygun bir çalışma yürütmektedir.

“Yeni Nesil Servis” olarak adlandırdığı standart çalışması ile tüketicilere yepyeni bir özel servis deneyimi yaşatan ServisNoktası, çığ gibi büyüyen memnun müşteri referans listesiyle doğru bir misyon yönettiğini ifade etmektedir.

Yeni Nesil Servis Alanlarımız:

Hizmet alanlarını her geçen gün artırma yönünde yatırımlarına devam eden ServisNoktası, bugün Klima, Kombi, Beyaz eşya ve TV tamir servisi hizmetlerini İstanbul, Kocaeli ve Bursa illerinin tamamında sürdürmektedir.

 • Kombi Servisi
  Kombi ya da genel anlamda ısıtıcılara verilen servis hizmetlerinde en önemli konu sorunun kaynağını analiz edebilmektir. Kaynaklanan sebebe odaklanmak yerine sorunu gidermek, profesyonel kombi servisi anlayışına terstir. KOMBİ SERVİSİ, eğitimli uzmanlarıyla kombinizi üretim değerlerinde çalışmak üzere inceler, sorunun kaynağını tespit edip, Devam edin...
 • Klima Servisi
  Klima servisi almadan önce, klima bakımı hizmeti almanız çok daha önemlidir. Bilinçli bir klima kullanıcısı olmak sandığınızdan daha kolay. Kendi imkanlarınızla yapabilecekleriniz, sizin ve klimanızın sağlığını çok büyük ölçüde koruyacaktır. Sıkıldınız mı? Sizin için en ideal değerleri sunan bir klima için KLİMA SERVİSİ departmanımız ile iletişime geçin. Devam edin...
 • Beyaz Eşya Servisi
  Beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınız çeşitlilik arz eder. çamaşır, makinasından, bulaşık makinasına, buzdolabından fırına, hatta küçük ev aletlerine kadar… Söz konusu olan çeşitlilikse, uzmanlıkta da öyle olan bir servise güvenebilirsiniz. Evet siz anladınız… BEYAZ EŞYA SERVİSİ hizmetlerimizle övünüyoruz.  Bir birinden deneyimli uzmanlarımızla gurur duyuyoruz.  Çünkü, Devam edin...
 • TV Tamir Servisi
  TV Tamir Servisi artık basit televizyon tamircisi formatının dışına çoktan çıktı. Eski tüplü (CRT) televizyonlarınız bu acıyı çok çekti. Şimdinin TV TAMİR SERVİSİ anlayışı ise profesyonel olmayı mecbur kıldı. Çünkü LCD, LED, Plazma TV teknolojileri çırakların değil uzmanların işi. Biz bu uzmanları  bulduk. Ekibimizi kurduk. En yeni teknolojilerilirinizi emanet edebilirsiniz. Devam edin...
Yardıma mı ihtiyacınız var? Odaklandığımız Markalara Göz Atın

 

Kılınç Servis Güvencesi ve Profesyonelliğini ServisNoktası projesinde daha iyi hissedeceksiniz!