Beyaz Eşya Servisleri ve ServisNoktası

Günümüzde beyaz eşya grubumuza, secim yaparken gösterdiğimiz hassasiyeti kullanırken göstermediğimiz bir gerçektir. Beyaz esya servisi departmanı olarak bu istatiki duruma özel hizmetler vermek için araştırıyoruz.

Beyaz eşya secimi kadar önemli olan bir diğer husus da kullanım alışkanlıklarımızdır. Geçmişten günümüze değişen her modelde teknolojik imkanlara daha çok sahip olan beyaz eşyalar, ihtiyaçlarımızı her ne kadar daha kolay karşılasa da, bilinçsiz kullanımdan doğan ariza sayısı da o oranda artmaktadır. Beyaz eşya servisi bu bilinçle yapılmalıdır.
Geçmişte mekanik ya da yâri elektronik özellikleri ile on plana çıkan ürünler, bugün elektronik, dijital elektronik ve hatta, mikro bilesen özellikleri ile on plandadır. Amaç ayni olsa da bizlere ustun konfor ve kolaylık sağladığı bir gerçektir.
Teknolojinin bas döndüren hızı, hayatimizin her alanına hakim olmuştur. Beyaz eşya grubumuzun tamamı da bundan hâkli nasibini almıştır. Öyle gösteriyor ki, bu değişimle birlikte hiçte umursamadığımız ariza kaynakları da değişmiştir. Bu ariza kaynakları Servis Noktasının beyaz eşya departmanı tarafından adim adım incelenmek ve eğitimlerde kullanılmaktadır.
Biz kullanıcıların umursamadığımız bu ariza kaynakları aslında, büyük oranda umursayarak önüne geçebileceğimiz beyaz eşya arizalarıdır. Geçmişte, en çok karşılaşılan ariza çeşitleri mekanik ya da basit elektronik arilerdenken, artık içinde mini bilgisayar sistemlerinin bulunduğu mikro işlemcili, yazılım yönetimli ariza çeşitleriyle karşılaşıyoruz.
Tam da bu noktada hızla değişen teknolojiye ayak uyduramadığımız ve gerekli bilince sahip olamadığımız için, var olan kullanım alışkanlıklarımızın kurbanı oluyoruz. Servis Noktası Beyaz eşya servisi bu bilinci aşılamak için, küçük pratik bilgiler aktarmaya devam etmektedir.
Çünkü, artık beyaz eşya grubumuz her ne kadar, daha konforlu, daha kullanışlı, daha kaliteli olsa da, daha hassas, daha duyarlı, daha akıllı… Bu yüzden beyaz eşya grubumuzdan istediğimiz verimi alabilmek için, onun bize koyduğu kullanım şartlarına da uymamız gerekmektedir.
Marka marka tüm detaylara beyaz eşya servisi blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bunun gibi özel bilgiler için blog sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.
Çünkü Servis Noktası beyaz eşya servisi, her marka ve model beyaz eşyalarınızda konforlu kullanım imkânı sunan bir bakış acısına sahiptir.
Beyaz eşya servisi konusunda gelişen teknolojiye uygun bir ekiple, özel imkanlarla sizlere hizmet verir. Buzdolabından, çamaşır makinesine, fırından, mutfak robotuna, CRT televizyonlardan LCD ve plazma televizyonlara kadar, aklınıza gelebilecek her urun için beyaz eşya servisi departmanımızdan yârdim alabilirsiniz.
Beyaz eşya servisi artık eğitimli ellerin isi. Alışılagelmiş servis anlayışı bitti. Beyaz eşyalarınız deneme yanılma tahtası olmaktan çıktı.
Servis Noktası beyaz eşya servisi organizasyonu ile en kalite hizmeti, en profesyonel ellerden, en hızlı hatta en ekonomik şartlar altında alabileceğiniz tek noktadır.
Ayni gün servis garantisi ile hizmet veren beyaz eşya servisi departmanımız, ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti kapınıza getirirken, sizlere huzur ve keyif yasatmak için çalışır.
Tüm İstanbul ve Kocaeli için hizmet veren Servis Noktası, ürününüzün marka ve modeli ne olursa olsun, beyaz eşya servisi konusunda güvenebileceğiniz tek nokta…
Bizi takip edin, deneyin, karar verin… Yeni nesil servis hizmetlerimizle, sizin takdirinize talibiz…

Servis Hizmeti verdiğimiz beyaz eşya grupları

Bilindiği üzere dayanıklı tüketim malzemeleri ve elektrikli ev aletleri olarak kategorize edilen beyaz eşya grupları, oldukça büyük bir çeşitliliğe sahiptir. Buzdolabı, çamaşır, bulaşık makinası, fırın, ocak, süpürge gibi temel ürünler ve tost makinası, robot, meyve presi, blender, mixer gibi küçük ev aletleri ayrıca, derin dondurucu, klima, şofben, termosifon, su arıtma cihazı gibi ürünler ServisNoktası’nın eğitimli teknisyenleri tarafından profesyonel olarak tamir edilmektedir.
Beyaz eşya servisi konusundaki ürün çeşitliliği ve hızla gelişen teknolojiler nedeniyle oldukça yoğun bir çalışma yapan ServisNoktası, tüketicilerin sahip oldukları ürünleri uzun yıllar kullanabilmelerini sağlayan bilimsel müdahale yöntemleri ile fark oluşturmaktadır.

Ülkemizin dünya beyaz eşya sektöründeki rolü oldukça büyüktür. Ülkemizde üretim yapan yerli firmaların dünya çapında sahip oldukları başarılar ve patent hakları, AR-GE çalışmalarına büyük önem vermelerinin sonucudur. Sonuç böyle olunca çetin bir rekabetin yaşandığı bu arenada beyaz eşya grupları arasında teknoloji savaşlarının yaşanmasına, pazar payının korunması için büyük çabaların oluşmasına neden olmaktadır. Hızla gelişen bu teknolojilere uygun servis hizmeti vermekse, sadece profesyonellerin işidir.

ServisNoktası, bu alanda düzenli eğitim ve tecrübeli personel yapısıyla varlığını hissettirmek için oldukça büyük yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Beyaz eşya servisi konusundaki hassasiyetimiz, beyaz eşya sektörünün vazgeçilmezi olduğumuzu bilmemizdendir.

Çünkü, büyük bir sektör sadece üretimde değil, satış sonrası servis hizmetlerinde de büyük olmalıdır. Büyük teknolojilerle üretilen ürünler, garanti süreleri dolsa bile bizlere uzun yıllar hizmet verecek şekilde tasarlanmışlardır. Hem aile bütçenize, hemde ülke ekonomisine katkı, doğru servis hizmetiyle uzun yıllar kullandığınız beyaz eşyalar sayesinde sağlanacaktır.

ServisNoktası, bunu bir misyon olarak ilan etmiştir.