Klima Servisi Profesyonellik İster!

Her marka klima için, servis hizmetleri alabileceğiniz Servis Noktası klima servisi departmanımıza hoş geldiniz.

Servis Noktası’nın Yeni Nesil Servis adı altında başlattığı hizmet standardı ile, bugün İstanbul, Kocaeli ve Bursa illerinin tamamında bizlere ulaşabilirsiniz.
Klima servisi departmanımızda, değişik model ve markalar konusunda uzmanlaşmış eğitimli teknisyenler görev almaktadır. Profesyonel klima servisi almanın olmazsa olmazlarını bir araya getiren Servis Noktası, sizlere gönül rahatlığı vaat eder.
Uzun yıllardır İstanbul’dan başlayarak sektör içinde profesyonel klima servisi hizmeti veren organizasyonumuz, edindiği tecrübe ve sürekli yenilediği teknolojik eğitimlerle teknik anlamda alabileceğiniz en kaliteli hizmetin garantisini verir.
Bunun yanında, servis hizmetlerinin hassasiyetleri üzerinde de empati kuran organizasyonumuz, güleryüz, güvenlik, iletişim konularında en üst memnuniyet derecesi ile hizmet verme vizyonu içinde hareket eder. Sadece klima servisi almakla kalmaz, Güleryüz ve gönül rahatlığı da kazanırsınız.
Bütün bu hassasiyetlerin bir araya geldiği tek nokta olmak iddiasında olan klima servisi organizasyonumuz, uyguladığı ücret tarifeleri ile de her bütçeye uygun çözümler üretmeyi başarmıştır.

Mevcut bir klima servisi hizmetinde, sorunu çözmekten önce, kaynağını belirlemek en önemli teknik hususlardan biridir. Çünkü aynı sebepten aynı arızayı yapma ihtimali her zaman mümkündür.
Servis Noktası klima servisi departmanı olarak, sorunun kaynağı tespit edilip giderilmeden, çözümü tamamlamış kabul etmeyiz.Ve bu konuda garanti veririz!

Sağlığımız ve Klima Bakımı

Sağlığımız ve klima bakımı Klima servisi almanın basit bir tamir işi olmadığı bilincini aşılamak için birçok duyuru yapan Servis Noktası, evimizde ya da işyerimizde serinlemek amaçlı kullandığımız bu ürünlerin aslında sinsi birer hastalık kaynağı olduğunu aktarmaya çalışmaktadır.
Önce sağlık dediğimiz hayatımızda, sağlığımızı tehdit eden unsurlar hakkında da bilgi sahibi olmak, bunları engellemek gerekmektedir.
Klimalar ortamı soğuttukları için hasta etmezler. Klimaları hastalık kaynağı yapan şey, içindeki mikrop ve partiküllerdir. Bu bilince sahip olduğumuz anda bunu engellemek ise oldukça kolaydır. Doğru bir klima servisi almadan önce doğru bir klima bakımı almanın bilinci içinde hareket den kullanıcılarımız, hem daha sağlıklı ortamlara hem de arıza yapma riski daha az klimalara sahip olduklarının farkındalar.
Klima bakımı, klimanız arıza yapmadan önce, teknik birtakım ölçümler yapılıp, bir takım adımlar izlenerek yapılan, rutin olması tavsiye edilen müdahale şeklidir. Bu müdahale size ek bütçe açmaz, aksine bütçenizi korumanıza yardımcı olur.
Sahip olduğunuz klimanızdan en sağlıklı ve en verimli bir şekilde yararlanmanız hedeflenen rutin klima bakım hizmetlerinde, klimanızın performansına şaşıracaksınız.
Klima markası ve modeli ne olursa olsun, bakımı yapılmışsa ömrü uzamış, arıza riski azalmış ve sağlığınıza dost olmuştur.
Yaz aylarının vazgeçilmezleri olan klimalarınızı doğru ellere teslim ederek, profesyonel servis hizmeti alarak, hem sağlığınıza hem de bütçenize iyilik yapmış olursunuz.
Klima servisi departmanımız her marka klima için, İstanbul, Kocaeli ve Bursa’da tüm bölgelere aynı gün servis hizmeti verebilecek alt yapıya sahiptir. Daha detaylı bilgilere buradan, ya da çağrı merkeziniz aracılığı ile ulaşabilir, en kaliteli klima servisi hizmetini Servis Noktası aracılığı ile alabilirsiniz.

Klima servisi ve klima kullanımı püf noktaları

Evlerimizin ve ofislerimizin vazgeçilmezi dedik. Peki klima servisi almadan önce bilmemiz gerekenlerin servis ihtiyacımızı büyük ölçüde azaltacağını biliyor muydunuz?

Klima kullanımı konusundaki bilinç seviyemiz hem sağlığımız hem de verimli bir klima kullanıcı olmamız açısında oldukça büyük bir öneme sahiptir. Artık mekanlarımızda yaz kış kullandığımız klimalar, hayatımızın tam ortasında yer alır ve zaman zaman ( çoğu zaman, olmadık zamanda) bizi yarı yolda bırakır.

Bazen hiç çalışmaz, bazen, soğutmaz, bazen ısıtmaz. Bakarsınız bazen koku yapar, bazen inanılmaz gürültü yapar. Bazen de hiç farkında olmadan kendisi hastalanınca sizi de hasta yapar.

Bütün bu sonuçlar, sahip olduğunuz klimanın ya da onu üreten üreticinin suçu mudur? Bir klima kullanıcısı olarak, size düşenleri yerine getiriyor musunuz?

Doğru bir klima kullanıcısı, sevimsiz bir klima servisi müşterisidir aslında.  Çünkü, klimalarda oluşan arızaların büyük olasılıkla kaynağı bilinçsiz müşteridir ve bilinç seviyesi arttıkça servis hizmeti azalır. ServisNoktası olarak bu durumdan hiç gocunmadan çok küçük püf noktaları ile nasıl bilinçli bir kullanıcı ve potansiyel dışı müşteri olabileceğinizi anlatmayı görevimiz biliyoruz.

Klimanızın çeşidi ve markasına özel bilgileri uzman klima servisi teknisyenlerimizden sadece bir telefon ile alabileceğinizi hatırlatarak, genel olarak tüm klimalar için bilmeniz gerekenler şunlardır:
Her klima kullanıcısının çok kolaylıkla yapabileceği klima fitrelerinin temizlenmesi, size temiz ve sağlıklı bir havalandırma sağlarken, koku ve can sıkıcı seslerin de gitmesini sağlayacaktır. Klima filtrelerinizi 15 günde bir deterjan ile yıkayıp kurutarak tekrar takabilirsiniz. Bunun için hiçbir malzemeye ihtiyacınız olmadığını bilin. Perde çıkarıp takmaktan kolaydır.
Bunun yanında klimanızı seçerken ve montajına karar verirken dikkat edeceğiniz unsurlar vardır ki, bunlar da size hem ekonomik bir kullanım hem de verimli bir klima vaat eder. Bu konuda da mutlaka bir profesyonelden hizmet alınız. Satış uzmanlarının vereceği bilgiler sizi yanıltabilir. Dikkat edin. Bu konuda da tamamen ücretsiz ServisNoktası’nın uzman ekiplerinden faydalanabilirsiniz.