Kombi Servisi, Uzman İşidir!

Kuruluşumuz uzun yıllardır edindiği bilgi ve tecrübe ile kombi servisi konusunda tüm istanbul ve Kocaeli’de hizmet vermektedir.

Kombi servisi departmanımız 7/24 hizmet esasına göre çalışmakta, sizlere en hızlı hizmeti, en ekonomik şartlarda sunarken, marka ve modeliniz ne olursa olsun, eğitimli uzman teknisyenleriyle kalıcı ve profesyonel hizmetler üretmektedir.
Kombi servisimiz, her marka kombiler için, tamir, bakım, onarım, ücretsiz arıza tespiti, montaj ve demontaj hizmetlerinin en ucuz, en ekonomik, en hızlı noktasıdır.
Mobil hizmet noktalarıyla çağrınıza anında cevap vererek, güler yüzlü ve güvenilir ekibiyle memnuniyetinize talip olmaktadır.
Kombi servisi özellikle ve öncelikle güven gerektiren bir hizmet alanıdır. Doğalgaz konusunda bilgili ve eğitimli bir ekiple müdahale edilmesi sarttır.Bunların bilinci ile, netür bir mudahale olursa olsun, öncelikle güvenlik sağlanmalıdır. Bu hususta güvenilir servis hizmet şarttır.
kombi servis ekibi
Servis Noktasi kombi servisi departmanı olarak bizler, sizin kalıcı ve güvenli hizmet almanız için tüm detayları gözden geçirmeyi iş akışımızın en basına koyarız.
Kombi servisi ekibimiz, en küçük arızadan, en ciddi sorunlara kadar her çağrınızda “full test” esasına göre çalışır. Uzmanlık ve profesyonellik bunu gerektirir. Kombi servisi teknolojinin son imkanlarını kullanırken, yılların verdiği tecrübe ve güncel marka eğitimleriyle size net çözümler sunar
Kombi servisi cağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren en kaliteli hizmeti en ucuza alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çarı merkezimizi | 444 1 964 | 7/24 merak ettiğiniz konularda bilgi almak için de arayabilir, uzman teknisyenlerimizden alacağınız bilgiler ışığında hareket edebilirsiniz.
Gününümüzün en ekonomik enerji kaynaği olan doğalgaz sayesinde evlerimiz ve isyerlerimizde çesitli marka ve model kombiler kullaniyoruz. İhtiyaç alanımıza göre çeşitlilik arz eden kombiler düzenli olarak bakımı yapılması gereken en önemli ürünlerimizdir.
Bu alanda kombi servisi ekibimiz tüm müşterilerinin kayıtlarını en ince detayına kadar tutarak, kombinizin çalışması konusunda devamlılığın sağlanmasını takip etmektedir.
Bütçenizi düşünerek hareket eden kombi servisi departmanımız, düzenli kontroller sayesinde ciddi sorunlar çıkmadan önce gerekli önlemleri alır.

Kombi Bakımı Yaptırın

Yapılan istatistiklere göre bakımı yapılmış kombi ürünleri ile bakımı yapılmamış olan kombi ürünlerinin performans açısından oldukça büyük farklar gösterdiği gözlemlenmektedir.
Kombi bakımı, muhtemel bir kombi servisi işleminden önce mutlaka yapılması gereken, bu sayede servis ihtiyacını minimuma indiren bir gerekliliktir; hatta bizce bir zorunluluktur.
Çünkü kombi bakımı demek, aynı zamanda güvenli bir kombi demektir. Muhtemel kombi facialarını engelleyecek önemli bir yaptırım demektir.
Bununla birlikte, bakımı yapılmış bir kombi, aynı zamanda tasarruf ettiren bir kombi demektir.

Yılda en az 1 kez yaptırılan kombi bakımı sayesinde;

Kombinizin çalışma ömrü uzar,
Kombi nedeniyle oluşan kazalar engellenir,
Gaz tüketimi konusunda fark edilir ölçüde tasarruf sağlanır,
Arıza yapma ihtimali minimuma ineceğinden kombi servisi alma ihtiyacınız ortadan kalkar.

Servis Noktası kombi servisi departmanı olarak, mevcut müşterilerimizin kombi bakımı işlemlerini her yıl periyodik olarak gerçekleştirerek, çok doğru sonuçlar elde ettiğimizi gözlemlemekteyiz.
Sizler de kombi servisi departmanımızın uzman ekiplerinden kombi bakımı hizmeti alarak, her yönüyle dogru bir kombi deneyimi yaşayabilir, her alanda ekonomi yapmanın ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.
Kombi servisi departmanımızın düzenli kombi bakımları için uyguladığı özel fiyatlar sayesinde önemli bir kazançta bu şekilde elde edebilirsiniz.
Nitelikli bir kombi bakımı işleminin adımlarını sormak ve kombi bakımı ile ilgili fiyat politikamızı öğrenmek için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Kombi Servisi Politikamız

ServisNoktası olarak markası ya da modeli ne olursa olsun, yaşı yada teknolojisi fark etmeksizin, kombi servisi hizmetlerimizde hizmet kalitemizi bir dizi iş akışı ile gerçekleştiririz.

Bu anlamda kombi servisi departmanımız çağrınızı ya da online talebinizi aldığı andan itibaren sistemli bir iş emrini faaliyete sokar. İş emrinin ilk aşamasından son aşamasına kadar veriler kontrollü olarak merkezi sistem ile yürütülür. Adeta S.O.S mantığı içinde ve profesyonel bir ciddiyetle sürdürülen hizmetler bütünü, kombiniz için en doğru hizmeti en uygun şartlarda almanız ile noktalanır. Ancak kombi servisi hizmetimiz bununla son bulmaz.

Verdiğimiz hizmetin sorunsuz ve memnun edici olmasına özellikle dikkat eden ServisNoktası, politikaları gereği 48 saat içinde size geri döner.

Aldığınız hizmetin sonuçları ve ekiplerimizin profesyonellikleri hakkında düşüncelerinizi alır. Herhangi bir şikayetiniz olduğu takdirde, giderilmesi için hemen harekete geçer ve bunun için hiç bir ücret yansıtmaz. Önerilerinizi hizmet kalitemizin gelişimi için büyük bir hassasiyetle değerlendirir ve kombi servisi politikamızın gelişimi için fırsata dönüştürür.

ServisNoktası, memnun müşterileri ile büyüyen, bu anlamda politikalar geliştiren, sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenen bir anlayışına sahiptir.

Kombi servisi politikamızın gelişimine bulunduğunuz katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz